השירותים שלנו

Orthopedic rehabilitation

שיקום אורטופדי

תהליך השיקום האורטופדי מהווה לב ליבה של העשייה שלנו בקליניקה, מדובר על פי רוב בתהליך המשלב בין עבודה מנואליות/ידנית על מנת לסייע להחלמה של הרקמה שנפגעה לבין עבודה אקטיבית מצד המטופל (אימון ולימוד מוטורי מחדש של המטופל על בסיס תכנית אימון שבונה עבורו הפיזיותרפיסט)

Sport injuries

פציעות ספורט

פציעות ספורט עלולות לגרום נזק לשרירים, לפגוע בעצמות השלד, במפרקים, בגידים וברצועות. הפגיעות יכולות להיות קלות ולהסתכם בנזק שההחלמה ממנו קצרה, אולם ישנם מצבים בהם הפגיעה היא קשה, כזו המחייבת שיקום ממושך…

המייחד את שיקום פציעות הספורט (מקצועני/חובבני/עממי) הוא הצורך לבנות את התהליך השיקומי בהתאם לצרכים ולדרישות הספציפיות של הספורטאי וענף הספורט בו הוא עוסק

בפיזיורקס מומחים בשיקום פציעות ספורט ונדאג להחזיר אותכם לפעילות מלאה בין אם זה למשטח הריצה, למזרון האימונים או למגרש הספורט, מהר יותר, חזקים יותר ועם ביטחון מלא .

Treatment of skeletal muscle pain

טיפול בכאבי שריר שלד

כאבים במערכת השלד והשרירים מהווים את אחת הסיבות הנפוצות להגעת מטופלים לקליניקה אצלינו , כאבים מסוג זה מייצרים אתגר טיפולי משום המוגבלות הרבה שהם גורמים בתפקוד היום יומי ואופיים הכרוני והטורדני .

בין יתר הסיבות להתפתחות כאבים מוסקלו-סקלטליים ניתן לציין  מחלות ניוון והזדקנות של מערכת השלד (מחלות כגון אוסטאוארתריטיס וכו')  כאבים שרירים על רקע היווצרות נקודות הדק (טריגרפוינטס) ליקויי יציבה ומצבי דחק /סטרס נפשיים.

בקליניקה שלנו אנו מיישמים מודל טיפול משולב הכולל טכניקות מנואליות רבות (עיסוי רקמות ,מניפולציות ומובילזציות מפרקיות ,דיקור יבש) לצד תירגול מכוון לתיקון הליקויים הביומכאניים ושימוש באמצעים אלקטרותרפיים כגון,טיפול בגלי הלם, טיפול בזרמים חשמליים, אולטראסאונד ועוד.

Vestibular physiotherapy

פיזיותרפיה וויסטבולארית

לא כל בן אדם חווה ווירטגו, ולא כל אחד יודע מה זו סחרחורת, אבל חלק מהאנשים מכירים טוב מאוד את המצב הזה!

באים ומתלוננים על סחרחורת נוראית שמתרחשת בשכיבה או במעבר לתנוחות שונות, חלק מתלוננים שהחדר מסתובב בהם , חלקם מתארים שזה הדבר "הכי מפחיד" , " תחושה קשה מאוד" ….. בנוסף לסחרחורת הסיבובית לחלק מהאנשים מתלווה בחילות, הקאות, טשטוש ראיה , טנטון באוזניים וקושי בהליכה עקב חוסר איזון ולקוי בשיווי משקל .

את המצב הנוראי הזה קורה עקב פגיעה במערכת הוויסטבולארית, אשר ממוקמת באוזן הפנימית ותפקידה לספק למח מידע על תנועת הראש שלנו במרחב. לפעמים קורה שהמערכת נפגעת או יוצאת מאיזון ואז המידע שהיא מספקת למח לא תואם, והתוצאה היא תחושה של סחרחורת חזקה.

אבל לסחרחורת הנוראית הזו יש טיפול והתוצאה מהירה יחסית, אם אובחנה נכון על ידי פיזיותרפיסט מומחה לכך.

הפיזיותרפיסט יבצע בדיקה ,ישאל שאלות על איך זה התחיל , ממתי , רקע רפואי וכו' ,  יבצע  אבחון של מקור הסחרחורת, ולאחר שנקבע המקור יטפל בכם וידריך אתכם איך להתנהל בצורה נכונה כדי לפתור את הבעיה.

סובלים מסחרחורת/ ורטיגו/ הקריסטאלים זזו ?

אל תחכו, תתקשרו אלי ,ואשמח לעזור לכם לצאת מהמצב הלא נעים הזה.

Rehabilitation after orthopedic surgery

שיקום לאחר ניתוח אורתופדי

השיקום לאחר ניתוח הינו שלב הכרחי, חיוני ומשמעותי בהצלחת הניתוח האורתופדי ובחזרה לתפקוד מלא עצמאות לאחר הפציעה.

 קיימת חשיבות רבה להתאמה האישית, המוקפדת והמהירה של הטיפול השיקומי תוך התחשבות באופי הניתוח וצרכיו של המטופל, על-מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר.

 במרכז פיזיורקס לפיזיותרפיה בעפולה קיים צוות מטפלים בעלי ניסיון עשיר ורחב בשיקום לאחר מגוון רחב של ניתוחים אורתופדים. אצלינו משקמים הן ספורטאים מקצועיים, הן ספורטאים חובבים וכן את כלל האוכלוסייה.

בתהליך השיקום מושם דגש על חזרה לתפקוד מירבי המאפשר חזרה לפעילות מלאה ללא כאב או מגבלה.

Rehabilitation of adults

שיקום מבוגרים

רבים מבני הגיל השלישי סובלים מבעיות תפקוד וקשיים בתנועה וביציבה ובשיווי משקל מצד אחד ומכאבים כרוניים מאידך. הפיזיותרפיה מציעה פתרונות מתקדמים למבוגרים ומסייעת להם להחזיר את התפקוד והתנועה באופן בטוח, כך למעשה ניתן לסייע למבוגרים להימנע מנפילות, חבלות ופציעות העשויות לגרום לשברים ולבעיות נוספות. הפיזיותרפיה מציעה גם טיפולים יעילים למבוגרים הסובלים מכאבים בכדי למזער את הסבל והקושי שלהם ביומיום.

Custom insoles

מדרסים בהתאמה אישית

רבים סובלים מנטייה של כפות הרגליים פנימה- לא מדובר בבעיה רפואית שניתן לתקן, אך בהחלט ניתן להערך אליה בהתאם.

כאשר כפות רגליים פונות פנימה, כל ההליכה משתנה באופן משמעותי, וללא טיפול נכון והתאמה של מדרסים איכותיים ומקצועיים, עלולים להיווצר כאבים קשים ואפילו נזק לטווח הרחוק בכף רגל , ברכיים וגב תחתון .

אם אתם זקוקים למדרסים, ודאי תרצו לדעת שהמדרסים שרכשתם הם באיכות הגבוהה ביותר ונוצרו במיוחד לפי המידות שלכם.

אנו בפיזיורקס מציעים לכם אבחון מדוייק  אישי ומקצועי , המדרסים שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר, ובאיכות ללא פשרות ונבנים בהתאמה אישית לפי מידת גבס באחריות מלאה.

2 דקות ייעוץ מהיר עם המומחים שלנו

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue